KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714011
nr 1371 4011
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Österlen". Signerad, numrerad 37/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:30:50
100 kr
250 kr